VPL ULTRA PLUS

Przełomowa technologia wykorzystania intensywnego światła pulsacyjnego Variable Pulsed Light™ daje spektakularne rezultaty w zabiegach, mających na celu trwałe usuwanie owłosienia.

Liczba zabiegów zależy od liczby włosów, znajdującej się w pierwszej fazie wzrostu i mieści się w przedziale od 4-6. W przypadku nóg włosy wyrastają w ciągu 24 tygodni, nie ma zatem konieczności poddawania się powtórnemu zabiegowi depilacji w ciągu 4 tygodni od pierwszego zabiegu. Pozwala to klientowi na ekonomiczne rozłożenie kosztów zabiegów w dogodnym dla niego przedziale czasu.

VPL™ umożliwia ochładzanie skóry w czasie każdego impulsu, minimalizując dyskomfort pacjenta w trakcie zabiegu. W trakcie zabiegu następuje pochłanianie czerwonego światła przez melaninę zawartą we włosach. Włos podgrzewany jest do temperatury, która trwale hamuje jego wzrost i niszczy zdolność mieszka włosowego do regeneracji.

Po zabiegu (w ciągu 24 godzin) nie powinno się korzystać z sauny i publicznych basenów. Na obszar poddany zabiegowi nie należy zakładać obcisłych ubrań (np. legginsy). Zalecamy także stosowanie delikatnych preparatów do mycia i pielęgnacji o intensywnym działaniu nawilżającym, przeznaczonych do skóry wrażliwej.