Wielofunkcyjna technologia Raylife
MULTIPLATFORMA RAYLIFE ASCLEPION (Niemcy)

Wielofunkcyjna technologia Raylife
Połączenie technologii umożliwia osiąganie zdumiewająco wyższej jakości rezultatów estetycznych. Dlatego RayLife stało się platformą technologiczną gwarantującą absolutną skuteczność zabiegów, jest prawdziwym generatorem Piękna i doskonałego samopoczucia o unikalnej i wyjątkowej konstrukcji tulipanu.

Eksperci Raylife przetestowali unikalne procedury w ramach programu pod kątem przeprowadzania zabiegów na każdym obszarze ciała z zastosowaniem różnych aplikacji.

Rozwiązania Raylife
W koncepcii RayLife wyróżnia się różnorodne zabiegi w zależności od obszaru ciała (twarz, brzuch, pośladki, nogi) umożliwiające podjęcie działań w jednym tylko obszarze lub w wielu konkretnych obszarach z uwzględnieniem różnych kombinacji tych zabiegów.
Wielofunkcyjna koncepcja Raylife (fale o częstotliwości radiowej + fale akustyczne + pulsujące światło) umożliwia osiąganie zdumiewająco wyższej jakości wyników estetycznych przy zastosowaniu następujących aplikacji:
• Tonizacja i zapobieganie oznakom starzenia się skóry
• Zabiegi na skórę i fotoodmładzanie
• Kształtowanie sylwetki i stymulacja tkanek
Stymulacja funkcji organizmu przy pomocy bezpiecznych i skutecznych metod działania, zabiegi Raylife przywracają prawidłowy metabolizm tkanek, który jak udowodniono, potrafi oprzeć się czasowi i szalonemu rytmowi codziennego życia.