ul. Księcia Józefa 81, 30-206 Kraków Tel. 691-608-133; 693-608-133 Pon.- Pt. 08.00 - 22.00; Sobota 09.00- 17.00


PROMOCJA TYGODNIA

SKEYNDOR
ERICSON LABORATOIREANNA LOTANONMACABIMRVB SCIN LAB

Nowa ekskluzywna linia na światowym rynku profesjonalnej kosmetyki, w której dermo-kosmetyczna pielęgnacja skóry oraz włoski kult piękna i urody łączny się w Trzeci Wymiar Piękna. Podejmując najnowsze wyzwania stające obecnie przed pielęgnacją skóry w domu, wyznacza nowe jej ścieżki. Hiperaktywna, skuteczna i bezpieczna niesie ze sobą zaspakajanie potrzeby pięknego wyglądu i dobrego samopoczucia.

W Beauty & Health naszym klientom proponujemy zabiegi z następujących linii RVB SCIN LAB:

Linia Light Life – fantastyczny i skuteczny środek do pielęgnacji cery twarzy, odżywia skórę od wewnątrz. Zabieg bogaty w fundamentalne dla skóry składniki - kolagen i elastynę.
Zalecany dla Pań z cerą dojrzałą, przesuszoną, jak również cer wiotkich.

Linia Simply White - skuteczna terapia, która czyni skórę gładszą, jędrniejszą niweluje drobne zmarszczki. Rozjaśnia przebarwienia i ujednolica koloryt. Skutecznie złuszcza nie podrażniając. Przywraca skórze zdrowy, pełen życia , młodszy oraz pełen blasku i świetlisty wygląd.

Linia Diego Dalla Palma to swego rodzaju „kosmetyczna szkatuła”, w której mieszczą się klejnoty nowych rozwiązań wielu problemów skóry. Naprawdę warto w niej wyszperać „coś” dla siebie.
Sercem tej nowoczesnej i hiper-aktywnej pielęgnacji jest 51 + 3 HYALU COMPLEXTM
To szczególny makro-kompleks (57 elementów aktywnych) o wielo-aktywnym, bio-rewitalizującym działaniu, każdorazowo zależnie od rodzajów skóry rozszerzany o nowe kompleksy i składniki aktywne.
BANDIMD SKIN SOLUTIONSSIMILDIET LABORATORIOS

Galeria