ul. Księcia Józefa 81, 30-206 Kraków Tel. 691-608-133; 693-608-133 Pon.- Pt. 08.00 - 22.00; Sobota 09.00- 17.00


PROMOCJA TYGODNIA

WSKAZANIA I PRZECIWWSKAZANIA DO MASAŻU
MASAŻ PRENATALNY - dla kobiet w ciąży

Masaż prenatalny w kulturze Zachodu nie jest niczym niezwykłym, stanowi popularny element opieki nad kobietą ciężarną.

Stawiając na pierwszym miejscu jakość usługi i bezpieczeństwo naszych klientek w Beauty & Health masaż prenatalny - ciążowy wykonujemy za zgodą specjalisty ginekologa prowadzącego ciążę. Fizjoterapeuta wówczas, gdy wiadomym jest, że masaż prenatalny jest niegroźny dla danej ciąży, można przystąpić do jego realizacji.

Masaż w ciąży, inaczej prenatalny w Beauty & Health to chwila psychicznego odpoczynku i odnowy biologicznej dla przemęczonych stawów, bolesnych i nadmiernie napiętych mięśni. Zabieg stanowi terapię przeciwobrzękową, redukuje powstawanie żylaków oraz wpływa na regulację ciśnienia krwi, krążenia krwii chłonki (limfy).

Masaż prenatalny przeprowadza się z reguły od 3 do 8 miesiąca ciąży, z uwagi na stabilność tego okresu.

Ten rodzaj znacznie różni się od standardowej formy masażu klasycznego.

W zależności od uwag zgłaszanych przez pacjentkę i okresu ciąży w jakim się znajduje, dostosowuje się odpowiednią, komfortową i bezpieczną (dla matki i dziecka) pozycję ułożeniową.

Jest to wiedza znacząca dla przebiegu i efektu zabiegu. Dobór właściwej pozycji złożeniowej zapewnia wygodę klientki, dogodny dostęp do masowanych okolic ciała, ich odpowiednie napięcie (rozluźnienie), a przede wszystkim stwarza prawidłowe warunki dla układu krążenia -dostarczenie tlenu dla płodu nie są upośledzone.

Masaż ciążowy wykonywany jest bezboleśnie, delikatnymi, spokojnymi, płynnymi ruchami lekko ugniatając okolice karku i barków, nóg, boczków, pleców i brzucha jeśli kobieta w ciąży ma na dotykanie brzucha ochotę.

W Beauty & Health wzbogacamy go technikami fizjoterapeutycznymi (rehabilitacyjnymi), potęgującymi zamierzone działanie terapeutyczne w określonych, szczególnie obciążonych partiach ciała.

W czasie masażu stosujemy olejów ujędrniających ciało klientki w ciąży.


MASAŻ RELAKSACYJNYMASAŻ LECZNICZY - REHABILITACYJNYMASAŻ UJĘDRNIAJĄCY

Galeria