ul. Księcia Józefa 81, 30-206 Kraków Tel. 691-608-133; 693-608-133 Pon.- Pt. 08.00 - 22.00; Sobota 09.00- 17.00


PROMOCJA TYGODNIA

Wypełniacze zmarszczekwypełniacze zmarszczek Kraków Pokochaj swój wygląd odkryj dzięki czemu poczujesz się lepiej i młodziej…

W Beauty & Health proponujemy zabiegi usuwania zmarszczek wypełniające z użyciem preparatów Juvéderm® - (Francja) wybierane przez miliony pacjentów na świecie dla poprawy wyglądu swojej twarzy. Dzięki innowacyjnej technologii opracowano żel o wyjątkowo delikatnej konsystencji. Zawdzięczając temu Juvéderm® łatwo podaje się do wnętrza skóry, zapewniając jej naturalny wygląd i dotyk. Zastrzyki Juvéderm® są minimalnie inwazyjnymi zabiegami estetycznymi, charakteryzują się krótkim okresem regeneracji po zabiegu i jedynie na krótko przerywają codzienne czynności. Udowodniono, że efekty zabiegów usuwania zmarszczek utrzymują się nawet przez rok. Juvéderm® to gama preparatów wypełniających, które delikatnie usuwają oznaki starzenia (w tym zmarszczki) lub subtelnie poprawiają to, czym obdarzyła Państwa natura. W gamie produktów Juvéderm® znajdują się preparaty na każdy obszar twarzy. Przeprowadzony po konsultacji z lekarzem zabieg z użyciem preparatów Juvéderm® może wydobyć z Państwa to, co najpiękniejsze, dając bardzo naturalnie wyglądające rezultaty.

Żele wypełniające do twarzy mogą wygładzać zmarszczki i zwiększać objętość skóry twarzy w subtelny sposób bez konieczności operacji chirurgicznej

Juvéderm® to gama preparatów wypełniających do twarzy zawierających kwas hialuronowy; każda postać łagodnego żelu została opracowana z myślą o określonym, wyjątkowym problemie. Lekarz wstrzykuje żel przy użyciu ultracienkiej igły. Żel wypełnia linie i zmarszczki, a także subtelnie zwiększa objętość skóry. Zawarty w żelu kwas hialuronowy wiąże wodę. W zależności od rodzaju zabiegu i użytego produktu rezultaty mogą utrzymywać się nawet przez 18 miesięcy. Preparaty Juvéderm® zawierają również w swoim składzie lidokainę, będącą środkiem znieczulającym, dzięki któremu zabieg jest bardziej komfortowy. Zabiegi z użyciem preparatów Juvéderm® wypełniają każdy obszar twarzy. Żele wypełniające do twarzy Juvéderm® mogą być wykorzystywane w szerokim zakresie zabiegów, pozwalających na delikatne wypełnienie każdego obszaru twarzy. Lekarz specjalizujący się w zabiegach medycyny estetycznej w obrębie twarzy przyjrzy się z bliska Twojej twarzy i omówi trapiące Państwa problemy. Następnie zarekomenduje właściwy plan rozwiązania tych problemów z zastosowaniem produktów z gamy Juvéderm®, stosowanych pojedynczo lub w połączeniu.


Zabiegi z użyciem preparatów Juvéderm® poprawiają wygląd twarzy na trzy sposoby:

Rewitalizacja
Zabiegi z użyciem preparatów Juvéderm® zmniejszają lub wygładzają linie, zmarszczki i fałdy skóry, nadając jej świeższy i bardziej promienny wygląd.

Lifting
Zabiegi z użyciem preparatów Juvéderm® przywracają utraconą objętość policzków i podbródka, zapewniając delikatny efekt liftingujący.

Korekcja konturów
Zabiegi z użyciem preparatów Juvéderm® subtelnie korygują kontury ust i rysy twarzy.Produkty Juvéderm® wytwarzane są przez firmę Allergan - międzynarodową firmę z branży farmaceutycznej, która ponad trzydzieści pięć lat temu stała się pionierem w zakresie rozwoju zabiegów medycyny estetycznej.Gama produktów wypełniających Juvéderm® produkowana jest z wykorzystaniem zaawansowanych technologii. Zabiegi charakteryzują się dobrym profilem bezpieczeństwa, dając przy tym naturalnie wyglądające, długotrwałe rezultaty. Nasza filozofia jest prosta: udostępnić Tobie i Twojemu lekarzowi sprawdzone klinicznie, wysokiej jakości produkty do zabiegów estetycznych okolic twarzy. Zabiegi, które spełnią Wasze oczekiwania i którym oboje możecie ufać.Aby dowiedzieć się, co Juvéderm® może zrobić dla Ciebie i dlaczego warto zaufać naszym produktom, odwiedź stronę Juvedermultra.pl oraz skonsultuj się z lekarzem specjalistą.

Galeria