Szczupła sylwetka na wiosnę
W klinice Beauty & Health wyjątkowe zabiegi na wymodelowanie i wyszczuplenie sylwetki. W swoich ofertach posiadamy szeroki wachlarz zabiegów odmładzających, estetycznych i upiększających. Z okazji zbliżającej się wiosny dla swoich klientów przygotowaliśmy szereg zabiegów z zakresu modelowania sylwetki.

Cellulit to zmora wielu kobiet, jak się go pozbyć ?

Zimą skrzętnie ukrywałyśmy cellulit pod grubą warstwą ubrań, jednak wiosna, lato bezlitośnie ujawni, że z cellulitem zmaga się prawie każda z nas. Już teraz przygotuj się do beztroskiego plażowania i sprawdź, jak się pozbyć cellulitu.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii ukierunkowane na usuwanie cellulitu, a dokładnie na redukcje efektów jego naturalnego występowania w Beauty & Health dobierane indywidualnie do problemu i stopnia cellulitu, zalecane kompleksową terapię.

W ofercie Beauty & Health usuwanie cellulitu jest możliwe z zastosowaniem najnowocześniejszych urządzeń - zabiegów Hi - Tech, a także innowacyjnych terapii skojarzonych między innymi:
Likwidacja cellulitu za pomocą aparatu do terapii energotonowej HiToP 184®
Wykorzystując możliwości urządzenia HiToP 184® do modelowania sylwetki mamy 4 skuteczne programy między innymi:
- Lipoliza
- Cellulit
- Spalanie tłuszczu
- Kształtowanie sylwetki
Zabieg trwa 30 minut, fizjoterapeuta w zależności od potrzeb klienta wybiera program wśród wyżej wymienionych programów. np. „Cellulit” - program ten stanowi połączenie lipolizy 3 Hz i skanowania częstotliwości od 10 do 20 Hz. Skanowanie prowadzi do wazokonstrykcji - skurczu mięśni gładkich w ścianie naczyń krwionośnych, czyli zwężenie światła naczyń - (10 Hz), odpływu krwi z danego obszaru i silnej stymulacji mięśni (20 Hz), spalającej uwolnione komórki tłuszczowe. Program ten jest stosowany w ciągu 30 minut na wybrany obszar - np. brzuch, boczki, uda.

Zabieg może być poszerzony o ogólną witalizację organizmu klienta, jako dodatkowa usługa.
Terapia Energotonowa - Hitop 184 - program Cellulit + presoterapia/ kompresjoterapia - drenaż limfatyczny aparaturowy.
Terapia elektro - akustyczna z zastosowaniem urządzenia BTL+ presoterapia/ kompresjoterapia - drenaż limfatyczny aparaturowy.
Multiplatforma RayLife - usuwanie cellulitu - dobierane indywidualne terapię w zależności rodzaju i stopnia cellulitu - wykorzystujemy terapię skojarzoną:
falą akustyczną - AW
fale akustyczną i falę radiową - AW+RF
3 zabiegi w tygodniu w ciągu
1 miesiąca - ogółem 8 zabiegów na pole zabiegowe.
W zależności od rodzaju cellulitu:
-cellulit obrzęknięty, cellulit z skórką pomarańczową, częste obrzęki węzłów chłonnych
2 zabiegi w tygodniu w ciągu 1 miesiąca – ogółem 8 zabiegów na pole zabiegowe, falą akustyczną AW.
- cellulit twardy, włóknisty
2 zabiegi w tygodniu w ciągu 1 miesiąca – ogółem 8 zabiegów na pole zabiegowe, falą akustyczną AW.
- cellulit miękki, włóknisty
2 zabiegi w tygodniu w ciągu 1 miesiąca – ogółem 8 zabiegów na pole zabiegowe.
- cellulit tłuszczowy
2 zabiegi w tygodniu w ciągu 1 miesiąca – ogółem 8 zabiegów na pole zabiegowe.

W klinice Beauty & Health wprowadzono innowacyjną metodę skojarzoną do skutecznej wali z cellulitem EAT ScinShock - Terapia Elektro-Akustyczna składającej się z terapii falą akustyczną/uderzeniową BTL z wykorzystaniem głowicy do zabiegów na ciało o rozmiarze 36mm. Terapia skojarzona falą akustyczną z elektroterapią jest wzbogacona o zabieg presoterapii z drenażem limfatycznym urządzeniem MK 400 Profesjonal, który wspomaga pracę i aktywność komórek przyspieszając ich metabolizm, reguluje pracę układu limfatycznego i krążenia odprowadzając zbędne produkty przemiany materii, a także ujędrnia, uelastycznia tkankę podskórną.
Skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej zapewnia terapia energotonowa aparatem HiToP 184® programem „spalanie tłuszczu”. Program spalanie tłuszczu działa na redukcje komórek tłuszczowych. Dlatego 80 % czasu terapii zajmuje lipoliza. Pozostała część terapii przeznaczona jest na skanowanie częstotliwości od 10 do 30 Hz co do pewnego stopnia powoduje wazokonstrykcję (skurcz mięśni gładkich naczyń krwionośnych), ale głownie pobudza pracę mięśni w celu spalania uwalnianych komórek tłuszczowych.
Program jest ustawiony na 30 min i obejmuje trzy 8-minutowe cykle lipolizy i 2-minutowe cykle skanowania 10-30Hz.
Program Kształtowanie sylwetki
Celem tego programu jest zapewnienie ciału dobrej sylwetki poprzez redukcję komórek tłuszczowych z jednej strony oraz wzrostu masy mięśniowej z drugiej. Dlatego stanowi on połączenie lipolizy ze skutecznym treningiem mięśniowym za pomocą częstotliwości SimulFAM ®X od 20 do 30 Hz.
Ważne dla skutecznego treningu mięśniowego sa silne skurcze. Alby osiągnąć taki efekt, w czasie stymulacji mięśni zwiększane jest natężenie. W celu zapewnienia odpoczynku mięśni wprowadzono przerwy zgodne z programem SPORT.
Program ten jest ustawiony na 30 min i składa się z dwóch cykli. Każdy z nich obejmuje 5 min lipolizy, 5 min pracy mięśni i 5 min relaksacji mięśni z częstotliwością 150-200 Hz.

Redukcja tkanki tłuszczowej za pomocą urządzenia MULTIPLATFORMA RAYLIFE ASCLEPION.
Terapia skojarzona Radiofrekwencja (RF) + Fala Akustyczna (AW)
Terapia skojarzona wzmożona moc w walce z niedoskonałościami. Połączenie fali radiowej z falą akustyczną zapewnia najbardziej skuteczne działanie w zakresie niwelowania tkanki tłuszczowej. Dzięki temu działaniu skóra staje się bardziej jędrna i wyrównana, a w miejscach pokrytych tkanką tłuszczową widoczna jej redukcja. Zwiększenie miejscowej cyrkulacji krwi zapewnia homeostazę płynów ustrojowych, zwiększa metabolizm tkanki tłuszczowej. Zastosowanie fali radiowej z funkcję vacuum powoduje silne ujędrnianie skóry, szczególnie polecane u osób z nadwagą, z utratą elastyczności skóry -kobietom po ciąży, po restrykcyjnych dietach – Terapia skojarzona RF z vacuum pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu, co skutkuje niezwykle ujędrnioną skórą, poprawa przenikalności błon komórkowych, zmniejszając tym samym objętość komórki tłuszczowej.
W Beauty & Health zalecamy Pacjentom w celu osiągnięcia większej efektywności pakiet obejmujący 10 zabiegów, w zależności od pola zabiegowego. Zalecany 2 zabieg w tygodniu. Klientowi możemy stosować terapię skojarzoną RF z technologią APL ( pulsacyjnego światłą laserowego) co znacznie poprawia rezultaty.
W klinice Beauty & Health każdemu Pacjentowi indywidualnie do jego potrzeb oraz do rodzaju i stadia schorzenia zostanie dobrany odpowiedni pakiet zabiegowy. Aby zabiegi przyniosły oczekiwany efekt potrzebne jest holistyczne podejście do Pacjenta i zadbanie o każdy jego aspekt. Bądź piękna na wiosnę!!!