ul. Księcia Józefa 81, 30-206 Kraków Tel. 691-608-133; 693-608-133 Pon.- Pt. 08.00 - 22.00; Sobota 09.00- 17.00


PROMOCJA TYGODNIA

USUWANIE CELULITU

"Cellulit" jest to stan fizjologiczno-anatomiczny, który ze względu na budowę ciała – płeć, występuje przeważnie u kobiet. Nasila i uwidacznia się zazwyczaj z wiekiem wraz z ubywaniem włókien kolagenowych i utratą jędrności przez skórę, lecz nie stanowi reguły, gdyż występuje również u 20-latek, osób wysportowanych i szczupłych. Zmiany na skórze, określane często jako grudkowo-wyboiste (tzw. cellulit), posiada około 90% kobiet. Na powstawanie cellulitu mają wpływ między innymi uwarunkowanie genetyczne i/lub podłoże hormonalne, a także, że jego powstawaniu lub rozwojem ma styl życia. Bardzo często wiąże się też z przerostem tkanki tłuszczowej w określonych miejscach ciała między innymi na udach, brzuchu i ramionach. Zwiększone występowanie cellulitu u kobiet wynika ze struktury w układzie włókien tkanki łącznej, natomiast mężczyźni mają gęściejszą strukturę włókien niż kobiety. Badania medyczne wykazały, że nie ma powiązania pomiędzy zaburzeniami w mikrokrążeniu, odkładaniem się toksycznych produktów przemiany materii i innymi powszechnie posądzanymi czynnikami a powstawaniem cellulitu.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii ukierunkowane na usuwanie cellulitu, a dokładnie na redukcje efektów jego naturalnego występowania w Beauty & Health dobierane indywidualnie do problemu i stopnia cellulitu, zalecane kompleksowe terapię, włączając między innymi: rewitalizację skóry za pomocą mezoterapii - bezigłowej INFUSION i igłowej, która w sposób skuteczny przywraca skórze witalność i jędrność skórze.


W ofercie Beauty & Health usuwanie cellulitu jest możliwę z zastosowaniem najnowocześniejszych urządzeń - zabiegów Hi - Tech, a także innowacyjnych terapii skojarzonych imiędzy innymi:


Terapia Energotonowa - Hitop 184 - program Cellulit + presoterapia/ kompresjoterapia - drenaż limfatyczny aparaturowy.
Terapia elektro - akustyczna z zastosowaniem urządzenia BTL+ presoterapia/ kompresjoterapia - drenaż limfatyczny aparaturowy.
Wykorzystując możliwości Multiplatformy RAYLIFE niemieckiej firmy ASCLEPION w redukcji cellulitu wykorzystujemy : monoterapię lub terapię skojarzone
Terapię AW - terapię falą akustyczną - falą uderzeniową
Terapię RF z vacuum – fala radiowa z funkcją vacuum
Terapię AW+RF

Likwidacja cellulitu za pomocą aparatu do terapii energotonowej HiToP 184®

Wykorzystując możliwości urządzenia HiToP 184® do modelowania sylwetki mamy 4 skuteczne programy między innymi:
- Lipoliza
- Cellulit
- Spalanie tłuszczu
- Kształtowanie sylwetki


Zabieg trwa 30 minut, fizjoterapeuta w zależności od potrzeb klienta wybiera program wśród wyżej wymienionych programów. np. „Cellulit” - program ten stanowi połączenie lipolizy 3 Hz i skanowania częstotliwości od 10 do 20 Hz. Skanowanie prowadzi do wazokonstrykcji - skurczu mięśni gładkich w ścianie naczyń krwionośnych, czyli zwężenie światła naczyń - (10 Hz), odpływu krwi z danego obszaru i silnej stymulacji mięśni (20 Hz), spalającej uwolnione komórki tłuszczowe. Program ten jest stosowany w ciągu 30 minut na wybrany obszar - np. brzuch, boczki, uda.

Zabieg może być poszerzony o ogólną witalizację organizmu klienta, jako dodatkowa usługa.


Likwidacja cellulitu za pomocą Multiplatforma RAYLIFE

Wykorzystując możliwości Multiplatformy RAYLIFE niemieckiej firmy ASCLEPION w redukcji cellulitu wykorzystujemy:
Terapię AW - terapię falą akustyczną - falą uderzeniową
Terapię RF z vacuum – fala radiowa z funkcją vacuum

Połączenie fali radiowej - RF z falą akustyczną - AW zapewnia najbardziej skuteczne działanie w zakresie redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Unikalna formuła fali akustycznej działa na przyczyny cellulitu. - twardnienie przegród tkanki łącznej i przesuwanie się komórek tłuszczowych w stronę skóry właściwej. Fala ta wywołuje upłastycznienie i częściowy rozpad kolagenu budującego przegrody, redukując zrosty tkanki łącznej. Dzięki temu skóra staje się wyrównana i bardziej jędrna. A w miejscach pokrytych tkanką tłuszczową, obserwuje się zmniejszenie jej poziomu.Ponadto zwiększa miejscową cyrkulację krwi, zapewnia homeostazę płynów ustrojowych, zwiększa metabolizm tkanki tłuszczowej. Natomiast użycie fali radiowej RF z funkcją vacuum powoduje bardzo silne ujędrnienie skóry.Szczególnie polecane w przypadku osób mających problemy z nadwagą czy utratą elastyczności skóry. RF z funkcją vacuum pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu, co skutkuje niezwykle ujędrnioną skórą, poprawa przenikalności błon komórkowych, zmniejszając tym samym objętość komórki tłuszczowej. Atuty metody skojarzonej RayLife to, całkowita bezinwazyjność, bezbolesność, uzyskanie oczekiwanego rezultatu w postaci widocznej redukcji w obwodzie i zmniejszenia stopnia cellulitu, udrożnienia kanałów limfatycznych.Gwarantuje przywrócenie prawidłowej cyrkulacji krwi i limfy, zredukowanie obrzęków oraz rekonstrukcję prawidłowego napięcia skóry, nawet w sytuacji zaawansowanych procesów starzenia się czy utraty elastyczności skóry.


W Beauty & Health przy cellulicie obrzękowym zastosować możemy między innymi - terapię multiplatforma Raylife Asclepion - falą akustyczną - AW, 2 zabiegi w tygodniu w ciągu 1 miesiąca - ogółem 8 zabiegów na pole zabiegowe.

Multiplatforma RayLife - usuwanie cellulitu - dobierane indywidualne terapię w zależności rodzaju i stopnia cellulitu - wykorzystujemy terapię skojarzoną:
falą akustyczną - AW
fale akustyczną i falę radiową - AW+RF
3 zabiegi w tygodniu w ciągu
1 miesiąca - ogółem 12 zabiegów na pole zabiegowe.

W zależności od stopni, rodzaju i obszaru dobieramy indywidualne formy terapii.

Galeria