ul. Księcia Józefa 81, 30-206 Kraków Tel. 691-608-133; 693-608-133 Pon.- Pt. 08.00 - 22.00; Sobota 09.00- 17.00


PROMOCJA TYGODNIA

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJRedukcja tkanki tłuszczowej za pomocą aparatu do terapii energotonowej HiToP® Program lipoliza jest zachodzącym wewnątrz organizmu procesem, w którym nieaktywne komórki tłuszczowe zostają uwolnione z tkanki i wykorzystane w procesach spalania jako nośnik energii. Proces ten może być stymulowany przez terapię energotonową. Naukowo udokumentowana częstotliwość dla maksymalnej stymulacji lipolizy wynosi 3 Hz. Aby uniknąć efektu adaptacji ciała, w programie tym, na podstawie praktycznych doświadczeń, zastosowano przebieg częstotliwości od 2,5 do 3,5 Hz. Długość programu jest ustawiona na 30 min, ale może być zmieniona przez terapeutę. Ponieważ program ten jedynie pobudza uwalnianie komórek tłuszczowych, ale nie ich spalanie, zaleca się przeprowadzenie ćwiczeń fizycznych po jego zakończeniu. Długość programu jest ustawiona na 30 min, ale może być zmieniona przez terapeutę. Program Spalanie tłuszczu Program spalanie tłuszczu działa na redukcje komórek tłuszczowych. Dlatego 80 % czasu terapii zajmuje lipoliza. Pozostała część terapii przeznaczona jest na skanowanie częstotliwości od 10 do 30 Hz co do pewnego stopnia powoduje wazokonstrykcję (skurcz mięśni gładkich naczyń krwionośnych), ale głownie pobudza pracę mięśni w celu spalania uwalnianych komórek tłuszczowych. Program jest ustawiony na 30 min i obejmuje trzy 8-minutowe cykle lipolizy i 2-minutowe cykle skanowania 10-30Hz. Program Kształtowanie sylwetki Celem tego programu jest zapewnienie ciału dobrej sylwetki poprzez redukcję komórek tłuszczowych z jednej strony oraz wzrostu masy mięśniowej z drugiej. Dlatego stanowi on połączenie lipolizy ze skutecznym treningiem mięśniowym za pomocą częstotliwości SimulFAM ®X od 20 do 30 Hz. Ważne dla skutecznego treningu mięśniowego sa silne skurcze. Alby osiągnąć taki efekt, w czasie stymulacji mięśni zwiększane jest natężenie. W celu zapewnienia odpoczynku mięśni wprowadzono przerwy zgodne z programem SPORT. Program ten jest ustawiony na 30 min i składa się z dwóch cykli. Każdy z nich obejmuje 5 min lipolizy, 5 min pracy mięśni i 5 min relaksacji mięśni z częstotliwością 150-200 Hz.Fala akustyczna (AW)


Terapia falą akustyczną jest innowacyjną, niezwykle skuteczną metodą likwidowania lokalnego zatłuszczenia, cellulitu oraz niedoskonałości skóry spowodowanych nierównomiernym rozmieszczeniem tkanki tłuszczowej, wody i produktów przemiany materii w skórze. Już po jednym zabiegu zauważymy wzrost elastyczności i sprężystości skóry, poprawi się mikrocyrkulacja. Po 3-4 sesjach nastąpi widoczna redukcja tzw. skórki pomarańczowej, a zmianę struktury powierzchni ciała w miejscach poddanych terapii zauważymy po 6-8 sesjach. Poprawa jakości uzyskanych rezultatów następuje do 3 miesięcy po zakończeniu kuracji.
Chociaż fala akustyczna kierowana jest do wnętrza organizmu, nie powoduje uszkodzeń skóry ani też organów wewnętrznych; jej działanie jest bezbolesne. Ze względu na zastosowanie głowic o różnej średnicy metoda ta może być z powodzeniem dobrana indywidualnie do każdej pacjentki, niezależnie od stadium rozwoju schorzenia. Efekty zachodzące w strukturze skóry podczas terapii falą akustyczną, można zaobserwować za pomocą ultrasonografu, na którym widać skuteczność działania fali, nie pozostawiając żadnych złudzeń co do bezkonkurencyjności jej działania.

Galeria