ul. Księcia Józefa 81, 30-206 Kraków Tel. 691-608-133; 693-608-133 Pon.- Pt. 08.00 - 22.00; Sobota 09.00- 17.00


PROMOCJA TYGODNIA

SOPRANO XL SHR In-Motion

Laser diodowy SOPRANO XL z głowicą SHR IN- MotionTM - Free Pain, to urządzenie, które pomaga utrzymać standard naszych usług.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny i przyjemny i może obejmować każdy owłosiony obszar ciała. W Beauty & Health możliwa jest bezbolesna i skuteczna depilacja laserowa - jest to 3 w Małopolsce laser diodowy Soprano XL firmy Alma Lasers, USA Tradycyjne metody epilacji laserowej polegają na jednorazowym zdeponowaniu całej energii niezbędnej do zniszczenia włosa w jednym impulsie. Niestety taka metoda powoduje ból. Chcąc świadczyć usługi na najwyższym poziomie stawiamy na komfort pacjenta w czasie zabiegu, a to znaczy - bez bólu.

Na czym polega SHR IN- Motion.
Technologia IN- MotionTM łączy w sobie wysoką moc średnią, niską gęstość energii oraz dużą częstotliwość. Ta nowoczesna metoda epilacji polega na stopniowym zwiększaniu temperatury mieszka włosowego poprzez nakładanie się impulsów laserowych o mniejszej energii. Skóra jest podgrzewana do momentu, aż dostarczona zostanie do tkanek skumulowana energia, niezbędna do zniszczenia włosów.
IN- MotionTM nie skupia się tylko na chromoforze, jakim jest melanina. Zamiast tego powoduje stopniowe podnoszenie temperatury warstw podskórnych poprzez ciągłe przesuwanie głowicy nad obszarem zabiegowym, do temperatury, która skutecznie niszczy mieszki włosowe. Zapobiega tym samym ich ponownemu wzrostowi, nie raniąc otaczających tkanek. Jednocześnie głowica przez cały czas chłodzi naskórek, nie powodując skutków ubocznych, jakimi często są poparzenia. Odczuwanie bólu związanego z epilacją laserową jest zależne od ilości energii, która jest deponowana pod czas każdego impulsu lasera. Ponieważ obszary zawierające chromofor (melaninę) są niszczone w temperaturze około 50◦C, sposób w jaki jest dostarczana energia potrzebna do osiągnięcia tej temperatury determinuje poziom bólu odczuwanego przez klienta. Podczas użycia lasera Soprano XL, wyposażonego w technologię IN- MotionTM nie następuje jednorazowe silne uderzenie energii, przez co nie ma ryzyka oparzeń, a klient nie odczuwa bólu.

Technologia IN- MotionTM była przedmiotem licznych testów i badań przeprowadzanych przez lekarzy na całym świecie. W badaniach porównujących IN- MotionTM Do innych technologii laserowego usuwania owłosienia stwierdzono, że IN- MotionTM Praktycznie nie powoduje bólu, nie tracąc nic ze swej skuteczności. Poszczególne impulsy nie powodują oparzeń na skórze, lecz ich ilość oraz częstotliwość powtarzania, podnoszą temperaturę skóry do poziomu niezbędnego do zniszczenia włosów. Zabieg polecamy osobom z nadmiernym owłosieniem na twarzy, klatce piersiowej, brzuchu, plecach, a także w okolicy bikini, pach, nóg i rąk. Diodowy laser Soprano XL przeznaczony jest do wszystkich typów skóry, z wyjątkiem skóry opalonej i ze skłonnością do permanentnego wypadania włosów.
ZAFFIRO IR PLUS, ESTELOUGUE - termolifting skóry twarzy i ciała
Multifunkcyjna platforma RAYLIFE - APL+RF+AW
VPL ULTRA PLUS - VPL
TRIOS - IPL
INFUSION - mezoterapia bezigłowa
PRISTINE - mikrodermabrazja diamentowa
WANKELFORM GHARIENI - wieża kosmetyczna

HiToP 184 - terapia energotonowa
DUOTER PLUS - elektroterapia, laseroterapia
SONARIS - ultradźwięki
LAMPA SOLLUX - światłoterapia
LAMPA BIOPTRON - światłoterapia
LYMPHATRON1200DL - presoterapia / kompresjoterapia
MK 400 PROFFESIONAL - presoterapia / kompresjoterapia
BTL 6000 SWT - fala uderzeniowa - fala akustyczna

CRYO 6 - krioterapia
REDCORD - ćw. w/g metod SET/NEURAC

Galeria