ul. Księcia Józefa 81, 30-206 Kraków Tel. 691-608-133; 693-608-133 Pon.- Pt. 08.00 - 22.00; Sobota 09.00- 17.00


PROMOCJA TYGODNIA

ZAFFIRO IR PLUS, ESTELOUGUE - termolifting skóry twarzy i ciała bez skalpelalifting twarzy Kraków W Beauty & Health urządzenie z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii aparaturowej - Zaffiro IR Plus - thermolifting skóry twarzy i ciała bez skalpela.
Urządzenie Zaffiro IR Plus wiodącego europejskiego lidera rozwiązań estetycznych - to innowacyjne rozwiązania i najnowsza technologia.

hasło, które klientki mają przed sobą - Thermolifting Zaffiro - cofnij czas o kilka lat w niepełną godzinę, rzeczywiście się sprawdza, już przy pierwszym zabiegu. Klientka widzi realne rezultaty mocy działania szafirowej głowicy. Reasumując zabiegi thermoliftingu wykonane urządzeniem Zaffiro - to prawdziwy przełom w bezinwazyjnym liftingu, skutecznym odwracaniu procesów starzenia, odmładzaniu, usuwaniu niedoskonałości skóry.


Zawdzięczając metodzie Zaffiro możemy zaproponować naszym klientom - dwa najnowocześniejsze zabiegi- pierwszy z nich to termolifting za pomocą światła IR - szafirowy krzyształ i drugi za pomocą głowicy RF - radiofrekwencja - ujędrnianie skóry twarzy , szczególnie cieszą się zainteresowaniem zabiegi Zaffiro RF w okolicy oczu i bruzdy nosowo - wargowe.
Zasada działania Zaffiro. Jak wsztscy wiemy, iż z wiekiem spada ilość kolagenu w skórze, pojawiają się niechciane zmarszczki i bruzdy,skóra traci swą elastyczność i staje się coraz więcej podatna na silę grawitacji. Ten proces w Beauty & Health możemy powstrzymać, zminimalizować, a nawet zlikwidować to wszystko za pomocą zabiegu Zaffiro.
Zabieg bezinwazyjny, bezpieczny, nie narusza otaczających naczyń krwionośnych, nerwów, tkanek, działamy światłem IR na specjalnie dobranej długości fali (750-1800nm), co powoduje jednolite i stopniowe przegrzanie głębokich warstw skóry właściwej (nawet do 70 stopni) ze stałym chłodzeniem naskórka. Efekt termiczny, w dolnych warstwach skóry prowadzi do podgrzania i podrażnienia włókien kolagenowych co prowadzi do gwałtownego skurczenia się do pierwotnej długości. W rezultacie czego skóra zostaje zagęszcona i ściągnięta, zwiększa się , elastyczność, ulega zmianom jej struktura, a zmarszcki zostają wygładzone co widać już po pierwszym zabiegu Zaffiro.
W czasie zabiegu całkowite bezpieczeństwo zapewnia system chłodzacy, który w pełni kontroluje przenikanie podczerwieni do wnętrza skóry, bez naruszenia naskórka.


Drugim, długofalowym skutkiem jest pobudzenie i stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych. Zwiększa się produkcja kolagenu na około 30% na skutek czego zwiększa się gęstość skóry, lifting. Proces tworzenia kolagenu następuje stopniowo, stąd końcowy efekt odmłodzenia skóry uzyskujemy 3-6 miesięcy po zabiegu.

Effekty zabiegu Zaffiro:


• likwiduje wszelkie obwisłości na twarzy i szyi, innych okolicach ciała, gdzie wykonywano zabieg
• poprawia owal twarzy, podnosi opadające policzki,
• likwiduje bruzdy wargowo-nosowe,
• wygładza zmarszczki, poprawia napięcie i elastyczność skóry,
• doskonale obkurcza skórę na brzuchu u kobiet po porodzie,
• likwiduje obwisłość skóry na wewnętrznej stronie ramion, ud oraz
• modeluje obszar nad kolanami.
• poprawia skórę dekoltu i wpływa pozytywnie na wygląd opadających z wiekiem piersi.
Multifunkcyjna platforma RAYLIFE - APL+RF+AW
VPL ULTRA PLUS - VPL
TRIOS - IPL
INFUSION - mezoterapia bezigłowa
PRISTINE - mikrodermabrazja diamentowa

HiToP 184 - terapia energotonowa
DUOTER PLUS - elektroterapia, laseroterapia
SONARIS - ultradźwięki
LAMPA SOLLUX - światłoterapia
LAMPA BIOPTRON - światłoterapia
LYMPHATRON1200DL - presoterapia / kompresjoterapia
MK 400 PROFFESIONAL - presoterapia / kompresjoterapia
BTL 6000 SWT - fala uderzeniowa - fala akustyczna

CRYO 6 - krioterapia
REDCORD - ćw. w/g metod SET/NEURAC

Galeria