ul. Księcia Józefa 81, 30-206 Kraków Tel. 691-608-133; 693-608-133 Pon.- Pt. 08.00 - 22.00; Sobota 09.00- 17.00


PROMOCJA TYGODNIA

MULTIPLATFORMA RayLife

usuwanie rumienia Kraków Wielofunkcyjna technologia RayLife zamknięta w pięknym kwiatku tulipana jest na wyciągnięcie ręki dla każdego, kto zechcę poprawić makramenty swej urody i sylwetki w Beauty & Health.

Połączenie technologii umożliwia osiąganie zdumiewająco wyższej jakości rezultatów estetycznych. Dlatego RayLife stało się platformą technologiczną gwarantującą absolutną skuteczność zabiegów, jest prawdziwym generatorem urody i doskonałego samopoczucia o unikalnej i wyjątkowej konstrukcji.

W metodzie RayLife wyróżnia się różnorodne zabiegi w zależności od obszaru ciała (twarz, brzuch, pośladki, nogi) umożliwiające podjęcie działań w jednym tylko obszarze lub w wielu konkretnych obszarach z uwzględnieniem różnych kombinacji tych zabiegów.

Wielofunkcyjna metoda Raylife (fale o częstotliwości radiowej + fale akustyczne + pulsujące światło) umożliwia osiąganie zdumiewająco wyższej jakości wyników estetycznych przy zastosowaniu następujących aplikacji:
• Tonizacja i zapobieganie oznakom starzenia się skóry
• Zabiegi na skórę i fotoodmładzanie
• Kształtowanie sylwetki i stymulacja tkanekCo kryje w sobie RAYLIFE

usuwanie przebarwień Kraków Radiofrekwencja (RF) Bezinwazyjny, komfortowy i bezbolesny zabieg, który polega na stymulacji ciała prądami o częstotliwości fal radiowych. Radiofrekwencja posiada możliwość modyfikacji skóry właściwej tak, aby skutecznie przeciwdziałać procesom starzenia się - walczy ze spadkiem gęstości skóry, utratą jędrności, miękkim cellulitem. Komórki skóry są pobudzane do produkcji kolagenu, wobec czego skóra staje się sprężysta i jędrna.
W celu zapewnienia największej efektywności seria powinna obejmować 6-8 zabiegów (w zależności od obszaru). Wykonuje się ok. 1 zabieg tygodniowo i można łączyć go z technologią APL (pulsacyjnego światła laserowego), co widocznie poprawia rezultaty.

• ciąża i okres karmienia piersią,
• rozrusznik serca,
• rany w okolicy poddanej zabiegowi,
• aktywne procesy nowotworowe,
• metalowe implanty w obrębie okolicy poddanej zabiegowi,
• przebyty zabieg wszczepienia złotych nici w okolicy poddanej zabiegowi,
• oraz okres dwóch tygodni od zastosowania wypełniaczy, botoxu w okolicy poddanej zabiegowi.


APL (Pulsacyjne światło laserowe)
Fotoepilacja
Epilacja jest zabiegiem polegającym na trwałym usunięciu owłosienia następującym wskutek silnego pochłonięcia przez włos i jego cebulkę dawki energii, powodującej zniszczenie korzenia włosa. Zabiegu nie zaleca się osobom o bardzo ciemnej karnacji. W celu osiągnięcia zadowalających rezultatów zabieg należy powtórzyć kilkukrotnie: wykonuje się co najmniej pięć zabiegów w serii, z przerwami ok. 3-5 tygodni (w zależności od lokalizacji strefy zabiegowej). Ogromną zaletą urządzenia jest intensywny system chłodzenia, dzięki któremu nawet przy użyciu wysokich parametrów, nie zostaje przekroczona granica tolerancji na ból (odczuwalny jest rodzaj ukłucia z ewentualnym uczuciem ciepła) .

Usuwanie przebarwień i zmian naczyniowych
Zabieg polega na eliminacji efektów przebarwień oraz typowych dla skóry wrażliwej dużych zaczerwienionych miejsc, dzięki czemu cera staje się promienna, rozjaśniona. Przebarwienie bezpośrednio po zabiegu może się zaczerwienić, następnie staje się ciemniejsze (nawet do czterech dni po zabiegu), co jest zjawiskiem naturalnym, a następnie wraz z upływem czasu oraz kolejnymi zabiegami – blednie. Zabiegu nie stosuje się w przypadkach odbarwień spowodowanych bielactwem, a jego skuteczność nie jest gwarantowana w przypadku przebarwień pochodzenia hormonalnego.
Zabiegi wykonujemy ok. raz na 2-3 tygodnie, a w serii zaleca się zrobić od 4 do 6 zabiegów.

Walka z trądzikiem
Zabieg normalizuje pracę gruczołów łojowych, wskutek czego usuwa przyczynę trądziku. Oprócz tego działanie APL powoduje również spłycenie blizn potrądzikowych oraz poprawę sprężystości i napięcia skóry. Zaleca się 2 zabiegi w tygodniu, pomiędzy którymi przerwa powinna wynosić min. 2 dni. Specjalny system chłodzenia głowicy powoduje, że możliwe jest zastosowanie większej, a tym samym skuteczniejszej, dawki promieniowania laserowego przy wciąż komfortowych odczuciach. Zabiegu nie wykonuje się na szyi.
Przeciwwskazaniami do wykonywania zabiegów za pomocą APL jest ciąża i okres laktacji, choroby nowotworowe, zażywanie leków światłouwrażliwiających i nadreaktywność na światło, hirsutyzm, opryszczka, skłonność do keloidów oraz opalona skóra.


RF+APL

Dzięki połączeniu technologii radiofrekwencji oraz pulsacyjnego światła laserowego możliwe jest osiągnięcie jeszcze bardziej spektakularnych wyników w odmładzaniu skóry oraz spłycaniu blizn potrądzikowych.
ZAFFIRO IR+RFSOPRANO XL SHR In-MotionVPL ULTRA PLUSTRIOS

Galeria