ul. Księcia Józefa 81, 30-206 Kraków Tel. 691-608-133; 693-608-133 Pon.- Pt. 08.00 - 22.00; Sobota 09.00- 17.00


PROMOCJA TYGODNIA

MULTIPLATFORMA RayLife
ZAFFIRO IR+RFSOPRANO XL SHR In-MotionVPL ULTRA PLUS Energist

W Beauty & Health świadczymy usługi z zakresu laseroterapii jednym z nielicznych w Małopolsce i Krakowie VPL ULTRA PLUS Energist, (Wielka Brytania).

Parę słów o technologii VPL…

Variable Pulsed Light™ to udowodniona klinicznie skuteczność w leczeniu niedoskonałości skóry Technologia Variable Pulsed Light™(Zmienne Światło Pulsacyjne), opracowana przez firmę Energist, (Wielka Brytania) stanowi najnowszą generację w dziedzinie wykorzystania intensywnego światła pulsacyjnego w leczeniu niedoskonałości skóry, w tym w likwidacji rumienia i drobnych naczyń, łagodzeniu objawów trądzika i trądzika różowatego, fotoodmładzaniu oraz trwałej redukcji owłosienia. VPL emituje przefiltrowane wiązki światła o szerokim spektrum, które są selektywnie absorbowane przez odpowiednią strukturę skóry.Zastosowania kliniczne systemów VPL™:
usuwanie powierzchownych zmian naczyniowych, teleangiektazje, naczyniaków gwiaździstych (spider naevi), nitkowatych, rumieni
trwała redukcja owłosienia
terapia fotodynamiczna (PDT)
terapia trądziku aktywnego
trądzik różowaty (rosacea)
łagodne zmiany pigmentacyjne i skórne, plamy słoneczne (sun spots), plamy starcze (age spots), plamy wątrobowe (liver spots)
fotoodmładzanie, wygładzanie zmarszczek, poprawa napięcia i kolorytu skóry

Przy zabiegach odmładzania skóry żółte światło emitowane przez VPL™ pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu, wygładzając zmarszczki, zmniejszając rozszerzone pory, wyrównując napięcie i koloryt skóry. VPL™ skutecznie usuwa i redukuje rozszerzone naczynka, trądzik różowaty, blizny po trądziku, przebarwienia spowodowane starzeniem się skóry oraz działaniem słońca. Łagodne zabiegi odmładzania mogą być przeprowadzane w celu niwelowania określonych defektów oraz jako składowa część długofalowego programu pielęgnacji skóry.

Przy zabiegach terapia trądziku światło VPL™ stymuluje uwalnianie tlenu w skórze, redukując bakterie beztlenowe odpowiedzialne za powstawanie zmian zapalnych. Jednocześnie następuje aktywacja produkcji kolagenu, odblokowanie porów i wygładzenie skóry.

Przy zabiegach usuwanie owłosienia następuje pochłanianie czerwonego światła VPL™ przez melaninę zawartą we włosach. Włos podgrzewany jest do temperatury, która trwale hamuje jego wzrost i niszczy zdolność mieszka włosowego d o regeneracji.

Przy zabiegach niwelowanie powierzchownych zmian naczyniowych , potocznie nazywane zamykanie naczynek żółte światło emitowane przez wyjątkowy aplikator wysokoenergetyczny z mocą aż do 110 J/cm2 z plamką zabiegową 1 cm2


Podsumowując - System VPL Ultra Plus Energist (Variable Pulsed Light) przeznaczony jest do leczenia niedoskonałości skóry, fotoodmładzania , trwałego usuwania owłosienia oraz zmian naczyniowych. VPL Energist Ultra skuteczny jest zarówno w naprawie defektów skóry (rumienie, rozszerzone naczynka, trądzik, przebarwienia) jak i w długofalowym programie regeneracji i pielęgnacji skóry (anti-aging).
TRIOS

Galeria