ul. Księcia Józefa 81, 30-206 Kraków Tel. 691-608-133; 693-608-133 Pon.- Pt. 08.00 - 22.00; Sobota 09.00- 17.00


PROMOCJA TYGODNIA

MULTIPLATFORMA RayLife
ZAFFIRO IR+RF

Zaffiro® służy do niechirurgicznego liftingu skóry twarzy i ciała.

Urządzenie Zaffiro® emituje promieniowanie podczerwone IR o długości fali (750-1800nm), powodujące jednolite i stopniowe rozgrzanie głębokich warstw skóry właściwej (do 65°C) ze stałym, ochronnym chłodzeniem powierzchniowym. Efekt termiczny zachodzący w dolnych warstwach skóry powoduje: podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych co skutkuje gwałtownym skurczeniem się włókien do ich pierwotnej długości. W efekcie skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napiętość i elastyczność, zmianom ulega również jej struktura, zmarszczki zostają wygładzone.

Efekty terapii Zaffiro® wynikają z przebudowy struktury białkowego rusztowania naszej skóry. Proces ten wymaga czasu co przedstawia poniższa rycina. Natychmiastowy termo-skurcz istniejących w skórze włókien kolagenu (kolor czerwony) zapewnia efektu już w dniu zabiegu. Powstawanie nowych włókien kolagenu – neokolagenogeneza (żółty kolor) zachodzi od 1-6 miesięcy i to właśnie ten proces zapewnia długotrwałe i naturalne efekty na lata. Wykonując serię zabiegów 4- 6 w zależności od stanu skóry i wieku: osobom 25-35 lat zalecane wykonanie 1 zabiegu, lecz osobom powyżej 45 roku życia zalecano serię zabiegów miesięcznych odstępach. Zabiegi przypominające - zalecane przez nas 1x co 6 miesięcy zapewniają nieprzerwany proces odbudowy kolagenu skóry - tym samym zatrzymanie, a nawet cofnięcie procesu starzenia się skóry.

Termolifting Zaffiro® jest to doskonała alternatywa dla zabiegów liftingujących i stosowania botoksu, a już z pewnością z powodzeniem może zastąpić on także ingerencję chirurgiczną. Podczas zabiegu dochodzi najpierw do schłodzenia skóry, co ma ją niejako przygotować do wykonania zabiegu, później następuje jej podgrzanie i ponowne schłodzenie. Po zabiegu następuje bardzo przyjem ny dla osoby się mu poddającej masaż chłodzący, który niejako zapobiega powstaniu poparzeń skóry i wszelkich innych jej podrażnień. Efekt wygładzenia skóry uzyskuje się także poprzez nałożenie na miejsca, na które wykonywany był zabieg maseczki z dodatkiem kwasu hialuronowego oraz wyciągu z alg i witaminy C. Maseczka wspomaga także produkcję kolagenu oraz doskonale odpręża.

EFEKT ZAFFIRO - ODWRACA PROCES STARZENIA SIĘ SKÓRY
Termolifting Zaffiro® likwiduje przede wszystkim powstałe bruzdy w okolicach warg i nosa, wygładza zmarszczki, usuwa obwisłość podbródka i szyi, znacznie poprawia symetrię twarzy, a także zwisającą skórę na policzkach, skutecznie ujędrnia, napina i uelastycznia naszą skórę, pozwala na bardzo szybkie pozbycie się brzuszka i obwisłej skóry u kobiety po porodzie, ujędrnia biust i skórę dekoltu, a także likwiduje cellulit w najbardziej problematycznym miejscach u kobiety i wybiela rozstępy. Efekt zabiegu zależy od indywidualnych predyspozycji pacjenta, ale również od zastosowanej temperatury. Zasada jest jedna - im wyższa temperatura wprowadzona do głębokich warstw skóry tym większy efekt obkurczenia, napięcia skóry. Temperatura jest dostosowywana do indywidualnej wrażliwości pacjenta, stąd ważna podczas zabiegu jest ciągła współpraca osoby wykonującej zabieg z pacjentem. Należy pamiętać, że temperatura w okolicach kości jest bardziej odczuwalna, dlatego dla komfortu pacjenta miejscowo się ją redukuje. Zabieg jest bezbolesny i pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Dzięki dwustopniowemu systemowi chłodzenia - podczas emisji podczerwieni i masażowi coolerem po zabiegu skóra po zabiegu wygląda naturalnie - tylko w nielicznych przypadkach jest delikatnie zaczerwieniona, co z resztą ustępuje po kilku godzinach.
SOPRANO XL SHR In-MotionVPL ULTRA PLUSTRIOS

Galeria