ul. Księcia Józefa 81, 30-206 Kraków Tel. 691-608-133; 693-608-133 Pon.- Pt. 08.00 - 22.00; Sobota 09.00- 17.00


PROMOCJA TYGODNIA

Mezoterapia igłowa

to niechirurgiczna metoda, która pozwala przywrócić skórze piękny i zdrowy wygląd. To jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Zabieg polega na ostrzykiwaniu skóry (wprowadzeniu bezpośrednio w głąb skóry substancji aktywnych) indywidualnie dobranymi preparatami.

Dostarczane skórze substancje aktywne mają za zadanie pobudzić jej naturalne procesy regeneracyjne. Odpowiednio skomponowane koktajle dają bardzo dobre efekty. W celu uzyskania optymalnych efektów terapii, konieczna jest seria zabiegów.Zastosowanie i metodyka przebiegu zabiegu

Mezoterapia jest wszechstronną metodą wykonywaną nie tylko w celu likwidacji zmarszczek, ale także leczenia rozstępów, cellulitu, przebarwień i blizn, a nawet jako zabieg hamujący proces łysienia. W zależności od wskazania stosuje się odpowiedni rodzaj preparatu, który za pomocą cienkich igieł wstrzykuje się śródskórnie małe dawki substancji aktywnych bezpośrednio w miejsca zmienione chorobowo. Skład podawanych koktajli leczniczych uzależnione są od indywidualnych potrzeb klienta oraz od rodzaju wykonywanego zabiegu. Ponieważ zabieg jest bolesny, poddawany terapii obszar jest wcześniej znieczulony. Po wykonanym zabiegu może pojawić mrowienie, rumień lub obrzęk występujące - jest to reakcja skóry na nakłuwanie.

Ujędrnienie i regeneracja skóry twarzy i dłoni
Mieszanina wielu substancji rewitalizujących i regenerujących takich jak: kwas hialuronowy, krzemionka organiczna i kompleksy multiwitaminowe stymuluje metabolizm komórek, zwiększając produkcję kolagenu i elastyny. Po zabiegu skóra wygląda młodziej, drobne zmarszczki zostają usunięte, a głębsze ulegają spłyceniu. Widoczna jest także poprawa napięcia i jędrności skóry.

Zwalczanie cellulitu i redukcja tkanki tłuszczowej
Koktajle zawierające kofeinę stymulują redukcję tłuszczów i przekształcają je w źródło energii, pobudzają metabolizm, przyczyniając się tym samym do eliminacji rozłożonych kwasów tłuszczowych.

Redukcja rozstępów i blizn
Preparaty zawierające witaminę B5 oraz dimetyloaminoetanol wzmacniają poluzowane włókna kolagenowe, co przyczynia się do zmniejsza szerokość uszkodzeń skóry w przypadku blizn i rozstępów oraz łagodzi efekt typowej dla nich pigmentacji.

Efekty


Zalecane dla uzyskania najlepszych efektów terapii zabiegi mezoterapii igłowej powtarzać raz na dwa tygodnie przez okres od jednego do dwóch miesięcy, a następnie zabieg powtarzać raz na pół roku w celu potrzymania uzyskanych efektów. Dla skóry nie wymagającej terapii, a jedynie odpowiedniej pielęgnacji wystarczy zastosowanie jednego zabiegu miesięcznie przez okres trzech miesięcy.

Przeciwwskazania


- alergia,
- ciąża,
- karmienie piersią,
- cukrzyca,
- stany zapalne na skórze,
- opryszczka,
- choroba nowotworowa,
- stosowanie leków przeciwkrzepliwych,
- zła tolerancją na iniekcje.


W Beauty & Health stosowana Mezoterapia igłowa mezokoktailami Mezoline i Mezoterapia igłowa peptydami biomimetycznymi Xtra Professional Line – SIMILDIET.

Galeria