ul. Księcia Józefa 81, 30-206 Kraków Tel. 691-608-133; 693-608-133 Pon.- Pt. 08.00 - 22.00; Sobota 09.00- 17.00


PROMOCJA TYGODNIA

CZEKOLADOWA ROZKOSZ - RYTUAŁ RELAKSUJĄCO - WYSZCZUPLAJĄCY - cena 229zł.
CZERWONE WINO - RYTUAŁ ODMŁADZAJĄCO - RELAKSUJĄCY - cena 229zł.
KLEOPATRA – RYTUAŁ NA BAZIE GLINKI BIAŁEJ I NIEBIESKIEJ - cena 179zł.Wskazania do zabiegu: • utrata jędrności i przedwczesne starzenie się skóry
• osłabienie kondycji skóry przez drastyczne diety odchudzające
• zaburzenia wydalania substancji toksycznych
• skóra zanieczyszczona, zmęczona, niedotleniona
• nadmierna tkanka tłuszczowa
• cellulit

Działanie:
• obniżenie poziomu szkodliwych wolnych rodników
• ochrona skóry przed zbyt wczesnym starzeniem się i agresją zanieczyszczonego środowiska
• poprawa napięcia skóry
• eliminacja toksyn ( detox) , dotlenienie
• poprawa metabolizmu oraz mikrocyrkulacji
• redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu
• redukcja stresu, poprawa nastroju

Częstotliwość zabiegu: zalecana ilość to seria 8-10 zabiegów co 2-4 dniCZEKOLADOWA ROZKOSZ - RYTUAŁ RELAKSUJĄCO - WYSZCZUPLAJĄCY

Rytuał silnie pobudzający kompleks składników doskonale nadaje się do intensywnych zabiegów wyszczuplających i odżywiających ciało. Ekstrakty kakaowe drenują zapobiegając powstawaniu obrzęków. Cukrowy peeling czekoladowo - kawowy (plecy) przygotowując skórę do zabiegu wtłacza składniki odżywcze, mielona kawa delikatne masuje skórę a kuszący aromat czekolady pozostawia na niej przyjemny zapach. Aromatyczny masaż całego ciała na bazie maski kremowej o zapachu czekolady, pobudza mikrokrążenie, nawilża i stymuluje skórę przez cały dzień.

Zabieg skierowany jest szczególnie dla osób z nadmierną tkanką tłuszczową, wszystkimi formami cellulitu, osłabieniem skóry podczas diet odchudzających i po przebytej ciąży, dla skór zmęczonych i wymagających zastrzyku substancji odżywczych. Oprócz efektu redukcji tkanki tłuszczowej, zmniejszenie objawów cellulitu, doskonałe wygładzenie, dostarczenie skórze niezbędnych, składników pielęgnacyjno - odżywczych, zabieg wyzwala - endorfiny (hormony szczęścia), redukuje objawy zmęczenia i stresu.

Czas zabiegu: około 2 godzin
CZERWONE WINO - RYTUAŁ ODMŁADZAJĄCO - RELAKSUJĄCY

Rytuał przeznaczony jest dla skór pozbawionych jędrności, z oznakami przedwczesnego starzenia skóry, osłabioną kondycją i zaburzeniami wydalania substancji toksycznych. Dla skór zanieczyszczonych, zmęczonych, niedotlenionych z nadmierną tkanką tłuszczową i cellulitem.
Rytuał odmładzająco ujędrniający do ciała. Koncentrat czerwonego wina dzięki zawartości polifenoli wykazuje działanie antyrodnikowe, zapobiega starzeniu się skóry. Mikronizowane czerwone winogrona i witamina E, hibiskus i Centella Asiatica ujędrniają ciało. Garcina Cambogla, morszczyn i kofeina hamują odkładanie się tłuszczów, wyszczuplają i modelują .Glinka Ghassoul (marokańskie błoto) wykazuje spektakularne działanie detoksykujące, dotlenia i reminalizuje komórki skóry.
Rytuał odmładzająco-relaksujący z czerwonym winem skutecznie zwalcza wolne rodniki, chroni skórę przed zbyt wczesnym starzeniem się i niekorzystnym wpływem czynników środowiska, poprawia napięcie skóry, eliminuje toksyny, dotlenienia, poprawia metabolizm oraz mikrocyrkulację, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, redukcja stresu, poprawa samopoczucia.
Peeling winogronowy o wspaniałym zapachu złuszcza martwy naskórek, maska z ekstraktem z czerwonego wina nałożona na całe ciało wprowadza nas w spaniały seans dając przyjemne odczucie napięcia skóry. Kończący rytuał masaż na balsamie z czerwonych winogron nawilża skórę i pozostawia piękny świeży zapach.

Czas zabiegu: około 2 godzin
KLEOPATRA – RYTUAŁ NA BAZIE GLINKI BIAŁEJ I NIEBIESKIEJ
W/w rytuał daje idealny efekt odmładzający. Dzięki bogatym właściwościom jest wykorzystywana do pielęgnacji skóry suchej i delikatnej. Błękitna glinka efektywnie oczyszcza nawet bardzo wrażliwą skórę i odświeża jej koloryt. Biała glinka nawilża i wybiela, jednocześnie normalizując poziom pH. Kaolin łagodnie oczyszcza i odżywia skórę, a jednocześnie działa odświeżająco. Likwiduje martwe komórki i stymuluje regenerację tkanek. Zawartość krzemianu glinu działa ściągająco i zabliźniająco a zawartość licznych mikroelementów, takich jak krzem, wapń, magnez, żelazo, potas oraz sód i soli mineralnych doskonale odżywia i regeneruje. Rytuał proponujemy w formie maski częściowej na twarz i wybrane partię ciała.

Czas zabiegu: około 2 godzin


Galeria