ul. Księcia Józefa 81, 30-206 Kraków Tel. 691-608-133; 693-608-133 Pon.- Pt. 08.00 - 22.00; Sobota 09.00- 17.00


PROMOCJA TYGODNIA

ZABIEGI OCZYSZCZAJĄCE
EKSPRESOWE I INDYWIDUALNE PAKIETY ZABIEGOWEZABIEGI INTENSYWNIE - NAWILŻAJĄCEZABIEGI ODŻYWCZO - REGENERUJĄCE

Zabieg ENZYMACID - ERICSON LABORATOIRE
Enzymacid jest innowacyjnym zabiegiem francuskiej marki Ericson Laboratoire. Jest to bardzo skuteczna metoda eksfoliacji, dzięki której poprawi się kondycja skóry i pozbędziemy się niedoskonałości. Zabieg pobudza procesy odnowy komórkowej. Dzięki mechanicznemu działaniu zabieg usuwa martwy naskórek. Chemiczne działanie wpływa na niezwykłą gładkość skóry, jej blask i koloryt. Dzięki biologicznemu działaniu pobudzane są procesy odnowy tkanek. Enzymacid sprawia, że rewitalizowane są komórki skóry.

Zabieg MESOVIT - ERICSON LABORATOIRE
Ericson Laboratoire opracowało Meso-Vit, nowy zabieg w linii nieinwazyjnej medycyny estetycznej, który może być stosowany jako zabieg zastępujący mezoterapię lub uzupełniający ostrzykiwanie praktykowane w tym rodzaju kuracji. Ponadto Meso-Vit stanowi doskonały koktajl witaminowy o działaniu regenerującym, rozjaśniającym i ochronnym. W zabiegu wykorzystuje się 2 urządzenia znacznie poprawiające wnikanie składników aktywnych w głąb skóry. Micro-Pick z rotacyjnymi mikroigłami stymuluje syntezę kolagenu i elastyny. Skinjector poprawia wnikanie serum, fluidu oraz kremu dzięki plastikowym igłom, które – wibrując – stymulują mikrokrążenie.

Zabieg REGENERACJA - rewitalizujący diego dalla palma RVB SCIN LAB
NOWOŚĆ! Rewitalizacja i przywracanie harmonii ekosystemu skóry: nowy zabieg kosmetyczny, który usuwa nadmiar sebum i zmniejsza widoczność rozszerzonych porów oraz niedoskonałości mieszanej i tłustej skóry czyniąc ją doskonałą i jednolitą.
Wzmocniony kompleks- Bakuchiol ACN.
Sercem tej nowoczesnej i hiper-aktywnej pielęgnacji jest 51 + 3 HYALU COMPLEX – szczegółowy makro kompleks 57 elementów aktywnych o wielo-aktywnym, bio-rewitalizującym działaniu, każdorazowo – zależnie od rodzajów skóry – rozszerzany o nowe kompleksy i składniki aktywne. Linia ta to swego rodzaju „kosmetyczna szkatuła”, w której mieszczą się klejnoty nowych rozwiązań wielu problemów skóry.
Proponujemy zabiegi oczyszczające majce na celu zwiększenie żywotności komórek, dzięki obecności CELL DETOXIUM, oczyszczających składników aktywnych zdolnych do stymulowania a także wyeliminowania szkodliwych i nie potrzebnych elementów komórkowych oraz zabiegi anty-starzeniowe ekskluzywny 51+3 HYALU COMPLEX™ dla wielo-aktywnego efektu bio-rewitalizacji. Przywraca optymalny poziom elementów witalnych, niezbędnych dla komunikacji komórkowej oraz zwalcza niedoskonałości skóry na wielu poziomach. Dla zrównoważonej i intensywnie zregenerowanej skóry.


Zabieg POWER HIALURONIC SKEYNDOR
Terapia intensywnie nawilżająco – regenerująca z kwasem hialuronowym.
Skuteczność tej terapii polega na zastosowaniu kwasu hialuronowego o różnej masie cząsteczkowej aby głęboko nawilżyć skórę oraz równocześnie chronić ją przed zbyt wczesną utratą wody, spowodowaną przez agresywne czynniki zewnętrzne. To wyjątkowe połączenie substancji aktywnych działa intensywnie nawilżająco na skórę.
Udowodniono klinicznie, iż terapia zwiększa zasoby wody, zarówno w tkance właściwej jak i w naskórku, poprawia funkcję obronną oraz pomaga regulować procesy złuszczania naskórka.
Zabiegi gabinetowe łączymy z programem pielęgnacji domowej zawdzięczając temu skutecznie przedłużamy i utrwalamy efekty zabiegu.
ZABIEGI ROZŚWIETLAJĄCO - REGENERUJĄCEZABIEGI ANTI - AGINGSTREFA MĘŻCZYZNY

Galeria