ul. Księcia Józefa 81, 30-206 Kraków Tel. 691-608-133; 693-608-133 Pon.- Pt. 08.00 - 22.00; Sobota 09.00- 17.00


PROMOCJA TYGODNIA

ZABIEGI OCZYSZCZAJĄCE
EKSPRESOWE I INDYWIDUALNE PAKIETY ZABIEGOWEZABIEGI INTENSYWNIE - NAWILŻAJĄCEZABIEGI ODŻYWCZO - REGULUJĄCEZABIEGI ROZŚWIETLAJĄCO - REGULUJĄCE

Zabieg RVB SCIN LAB Simply White
Rozświetlająca i regenerująca kuracja, której efekty kosmetyczne widoczne są już po pierwszej aplikacji.
Zabieg sekwencyjnej odnowy skóry bazuje na specjalnym systemie rozjaśniającym RVB, który powstał w oparciu o wyniki wieloletnich, starannych badań naukowych nad minimalizowaniem niedoskonałości.
Najważniejsze składniki aktywne Simply White to mieszanka składników aktywnych działających na różne przyczyny: wiek, zmiany hormonalne, ekspozycja na promienie ultrafioletowe. Poprzez złuszczanie zwiększa również odnowę komórkową skóry.
Zalecana seria zabiegów 4-6 wg indywidualnych potrzeb skóry.
Po zabiegu należy unikać ekspozycji na słońcu przez 48 godzin. Stosować kremy z filtrem.

Zabieg C- White - Anna Lotan - rozświetlenie, odżywienie w każdym wieku
Zabieg C-White bogaty w witaminę C składniki we wszystkich zaawansowanych aktywnych i bardziej stabilnych pochodnych, wliczając ester z witaminy C, Magnesium Ascorbyl Phosphate, aby wzmocnić proces rozjaśnienia, zneutralizować wolne rodniki, stymulować regenerację i nadawać zdrowy i witalny wygląd. zawiera aktywne ziołowe komponenty rozświetlające, działające poprzez hamowanie formułowania się melaniny, która powoduje pojawianie się przebarwień. Zawartość składników roślinnych również zmiękcza skórę oraz wspiera podstawowe funkcje skóry i działa odżywczo.
Zabieg C-White ma działanie uszczelniające na ścianki naczynek krwionośnych oraz intensywnie rozświetlenia i maskuje niedoskonałości. Zalecamy serię zabiegów wraz z pielęgnacją domową aby przedłużyć efekt terapii. Terapia C-White powoduje intensywne rozjaśnienie i odżywienie poszarzałego naskórka, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry z powodu narażenia na promieniowanie słoneczne i zapewnia optymalną dawkę witaminy C.

Aktywny zabieg z czystą witaminą C – antywolnorodnikowy
(szczególnie polecany dla skóry z przebarwieniami, skóry poszarzałej, w celu anti -aging)
Doskonała propozycja zabiegu dla cer podatnych na stres rodnikowy, niekorzystne warunki środowiska zewnętrznego. Dodatek kwasów AHA ułatwia rewitalizację i rozświetlenie skóry. Witaminy i minerały z owoców Noni wzmacniają i zwiększają regenerację. Witamina C działa na kilku poziomach odnawiania naskórka rozjaśniając i stymulując procesy naprawcze.
Rozświetlająca maseczka na bazie 10% czystego kwasu askorbinowego doskonale odnawia i pobudza do regeneracji poszarzały naskórek. Idealna do cer naczyniowych, po nadmiernym nasłonecznieniu, dla palaczy oraz dla mężczyzn. Regularne stosowanie witaminy C powoduje intensywne odżywienie poszarzałego naskórka, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry i zapewnia odpowiednia dawkę witaminy C.
Zalecamy zabieg osobom po 25 roku życia, przy cerach szarych przebarwionych, w celu regeneracji i nawilżenia, do pobudzenia syntezy kolagenu i elastyny, uszczelnienia i wyrównania gry naczyniowej, również po mikrodermabrazji odbudowuje, ujędrnia, nawilża.
Częstotliwość zabiegu: 3 zabiegi co 3-4 dni
Po zabiegu należy unikać ekspozycji na słońcu przez 48 godzin. Stosować kremy z filtrem.

Aktywna maseczka z witaminą C Anna Lotan
Dermokosmetyki z linii C-White do których należy Aktywna maseczka z witaminą C Anna Lotan zalecane do stosowania przy cerach naczyniowych dzięki działaniu uszczelniającym na ścianki naczynek krwionośnych oraz intensywnemu rozświetleniu i maskowaniu niedoskonałości.
Rozświetlająca maseczka na bazie 10% czystego kwasu askorbinowego doskonale odnawia i pobudza do regeneracji poszarzały naskórek. Idealna do cer naczyniowych, po nadmiernym nasłonecznieniu, dla palaczy oraz dla mężczyzn.
Zabieg POWER C+ SKEYNDOR – rozświetlenie i regeneracja Skutecznie przeciwdziała suchości skóry, rozjaśnia przebarwienia, zwiększa elastyczność, dodaje blasku i witalności. Również zabezpiecza przed szkodliwym działaniem UV, redukuje posłoneczne uszkodzenia, zmniejszając pierwsze zmarszczki i niwelują zmęczenie skóry.
Zalecane osobom z pierwszymi oznakami starzenia się skóry, uszkodzeniami posłonecznymi, cieniami pod oczami. Po zabiegu skóra jest pełna blasku o jednolitym kolorze - zatrzymanie syntezy nowej melaniny, przy jednoczesnym blokowaniu już wytworzonej. Zalecany program kuracji sześciu zabiegów wykonywanych raz w tygodniu, cykl powinien być powtarzany dwa razy w roku w celu utrzymania optymalnego efektu.
ZABIEGI ANTI - AGINGSTREFA MĘŻCZYZNY

Galeria